Pokrowiec na inkubator

Kocyk pokrowiec na inkubator
Pokrowiec na inkubator

Pokrowiec na inkubator stworzyliśmy po to, aby zapewnić komfort wcześniakowi bądź noworodkowi przebywającemu w inkubatorze. Pokrowiec używany jest do przykrycia całego inkubatora z zewnątrz, tak aby stworzyć małemu pacjentowi cykl dnia i nocy, który jest nieodzownym elementem codziennego, zdrowego funkcjonowania. W warunkach szpitalnych cykl ten jest nierzadko mocno naruszony poprzez ingerencję sztucznego oświetlenia, alarmów wizualnych różnego typu urządzeń i aparatury znajdujących się w oddziale intensywnej terapii.

Pokrowiec na inkubator jest docięty i dopasowany, tak, aby umożliwić osobie opiekującej się pacjentem łatwy dostęp do inkubatora z wybranej strony inkubatora przy jednoczesnej osłonie pozostałych ścian inkubatora.

Pokrowiec na inkubator redukuje poziom światła i hałasu otaczającego inkubator. Wpływa na utrzymanie stabilnej temperatury w inkubatorze i przede wszystkim pomaga w stworzeniu małemu pacjentowi w szpitalnym otoczeniu jego małej prywatnej sfery, namiastki łona mamy.

Kocyk dla noworodka
Kocyk dla noworodka

W środku pokrowca znajduje się specjalnie wcięty otwór z klapą, co pozwala na zastosowanie lampy do fototerapii bez konieczności usuwania pokrowca z inkubatora.

Pokrowiec na inkubator wykonany jest z kolorowo zadrukowanej bawełny i miękkiego polaru dlatego może pozostać ulubionym kocykiem twojego dziecka i służyć mu także w domu jako cieplutkie przykrycie, narzuta w łóżeczku lub być wykorzystany w jakimkolwiek innym celu. Do kocyka załączamy identyfikator, na którym można zapisać imię pacjenta oraz małą maskotkę.

warstwa wierzchnia – zadrukowana kolorowa: 90% bawełna 10% poliester
warstwa spodnia czarna: polar (100% poliester)
pranie: 40⁰ C

Pokrowiec na inkubator – Wzór na warstwie wierzchniej:

Pokrowiec na inkubator
Pokrowiec na inkubator